Dijital çağın en büyük araçlarından biri olan İnternet ile sizlerde büyük gelirler elde edebilirsiniz. İnternet üzerinde birçok gelir elde etme yöntemi vardır. Bu gelir yöntemlerinden birisi olan ürün satma işlemlerini web sitesi açarak yapabilirsiniz. E-ticaret web sitesi, elinizde ürün var ise satışını gerçekleştirebileceğiniz internet sitesidir. E-ticaret web sitesi üzerinden para kazanmak isteyen kişiler e-ticaret web sitesi kurması gerekir. E-ticaret web sitesi kurmak biraz zahmetli olabilir. Bu nedenle web sitesi kurma işlemi size karışık geliyor ise ya da vaktinizi harcamak istemediğiniz bir iş ise web tasarım firmalarına yaptırabilirsiniz.

Web tasarım firmaları sizlere belirli ücretler karşılığında web sitesi hazırlayacaktır. Sizler de kendinize en uygun web tasarım paketini seçerek hemen web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Bizim sizlere sunduğumuz web site tasarım paketleri hakkında bilgi edinmek için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-ticaret web tasarım alanında daha önceden birçok deneyim sahibi olan firmamız sizin memnuniyetinizi en yüksek seviyede tutmak için elinden geleni yapacaktır.

blank

E-Ticaret Sitesinin Faydaları Nelerdir?

E-Ticaret sitesi sahibi olmak yanında birçok avantaj getirir. E-Ticaret sitesi avantajlarını şöyle sıralayabiliriz.

 • Fiziksel mağazalarda belirli süre aralığında hizmet verebilirken e-ticaret siteniz ile bu süreyi 7/24 haline getirebilirsiniz. Bu sizin daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacaktır.
 • İnsanlar artık fiziksel olarak mağaza mağaza gezmektense internet alışverişini daha tercih eder hale gelmiştir.
 • Müşterilere kupon ya da promosyon gibi taktikler ile ulaşıp daha fazla satış gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hızlı ve güvenli ödeme yöntemleri ile müşterilerinizin güvenini sağlayabilirsiniz.
 • Fiziksel mağazada elektrik ve iş gücü gerektiği gibi sanal mağazalarda bu ihtiyaç yoktur.
 • İnternet artık her insana eriştiğinden dolayı daha fazla müşteriye erişebilirsiniz.
 • Depo ya da stok gibi durumları tek bir noktadan görebilirsiniz.

Yukarıda ki avantajlardan faydalanmak için hemen sitemizi ziyaret ederek kendinize ya da iş yerinize e-ticaret web sitesi edinebilirsiniz. Belirli ücretler karşılığında olan bu işlemlerin detayı için sitemizdeki e-ticaret web tasarım paketleri sayfasına tıklamanız gerekir.

E-Ticaret Web Tasarım Fiyatları Nelerdir?

E-ticaret web sitesi kurmak isteyen kişilerin sıkça sorduğu sorulardan biri olan e-ticaret sitesi fiyatları ne kadardır sorusudur. Bu soruyu cevaplamak zor olacaktır. Çünkü e-ticaret web sitesi fiyatı projeden projeye değişiklik gösterebilir. Ama hazır paketlerden faydalanırsanız belirli ücretlere tabii tutulacaksınız. Bu ücretler ve paket detayları için e-ticaret web tasarım paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Yazılım Özellikleri

 • Müşteri için kolay kullanım
 • Zengin entegrasyon olanakları
 • SEO Uyumlu çalışmaları
 • Müşteri güvenini kazanmış ödeme seçenekleri
 • Devamlı geliştirilen alt yapı
 • Güvenli, korunaklı alt yapı
 • Web site kurulumu sonrası ücretsiz eğitim
 • Özgün tasarım çalışması
 • Başarılı hız optimizasyonları

Bir e-ticaret sitesi bu özelliklere sahip olması gerekir. Bu özelliklerin olmadığı web siteleri ile çalışmanız tavsiye edilmez. Sizde tüm bu profesyonel hizmetlerden faydalanmak için e-ticaret web tasarım paketlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

# Sıkça Sorulan Sorular ?

E-ticaret web tasarım hakkında genel olarak sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Evet, paketlerimiz CMS seçimlidir. E-Ticaret Web Tasarım Paketleri kısmından daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Sitemizden web tasarım hizmeti almanız koşulunda sizlere 3 adet e-ticaret web tasarım paketi sunacağız. Bu paketler arasından bütçenize en uygun olanı seçebilir, hızlı bir şekilde e-ticaret dünyasına katılabilirsiniz.

 • Web – Minimum
 • Web – Mega
 • Web – Maksimum

Bu paketler arasından bütçenizi zorlamayacak şekilde paket seçimi yapabilirsiniz. Web minimum paketi ile web maksimum paketi arasında özellik farkları bulunmaktadır. Bu özellikler sizin e-ticaret web sitesi kurma aşamasında daha kolay hareket edebilmenizi ve müşterilerinizin daha yüksek memnuniyet sahibi olmasını sağlar. Sizde sitemizden e-ticaret web tasarım paketlerimize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret sitesinde SEO sizin arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızı sağlar. Bu sayede daha fazla kullanıcıya erişerek gelirlerinizin arttırılması hedeflenir. SEO, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. SEO Uyumlu web tasarım hizmetimiz için paketlerimizi kontrol edebilirsiniz.

E-Ticaret sitesine giriş yaptığınız zaman akıcı bir deneyim istersiniz. Bu nedenle sizlerde müşterileriniz için akıcı bir deneyim sunmalısınız. Bu müşterilerinize memnuniyet katacak daha fazla müşteriye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca Google daha hızlı çalışan siteleri sever, arama sonuçlarında daha yüksek yerlere yerleştirir. Bu sayede daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Paket seçimi yaparken karşınıza çıkan paketler arasından özelliklere ve fiyatlara göre seçim yapmanız gerekir. Bu seçimde en yüksek fiyatlı olan maksimum paketi en düşük fiyatlı olan minimum paketinden daha fazla özelliğe sahiptir. Bu özellikler hem sizin e-ticaret sitenizi daha kolay yönetebilmenizi hem de müşterilerinizin memnuniyetinin artmasını sağlar. Bütçe olarak probleminiz yok ise sizlere maksimum paketinden faydalanmanız tavsiye edilir.