Dünyaya açılmak isteyen birçok firma ve kişi İnternet sitesi açarak kendi adını yeni kitlelere duyurabilir. Elinizde satışını yapabileceğiniz ürünler var ise e-ticaret sitesi açarak gelir elde edebilirsiniz. Ya da bir şirkette çalışıyorsanız ve bu şirketin marka adını duyurmak istiyorsanız kurumsal web sitesi açarak kolay bir şekilde tüm dünyaya duyurabilirsiniz. Ancak kurumsal web sitesi kurmak hatta tüm işlevler için hazırlanmak istenen web sitesi kurulumu o kadar kolay olmayacaktır. Bu nedenle web tasarım firmalarından tasarım hizmeti almak gerekebilir. Web tasarım firmaları, sizlere web sitenizi hazırlayıp kolay bir şekilde dünyaya ulaşmanızı sağlarlar. Sizin ise bu süreç içerisinde tek yapmanız gereken vaktinizi farklı şeyler için değerlendirmektir. Size karmaşık gelen ya da zamanınızı alacağını düşündüğünüz kurumsal bir web sitesi hazırlama işlemini kolay bir şekilde kurumsal web tasarım firmalarına yaptırabilirsiniz.

blank

Kurumsal Web Tasarım Ücretleri

Kurumsal web tasarım firmaları belirli ücretler karşılığında sizlere kurumsal web tasarım hizmeti vermektedirler. 2021 kurumsal web tasarım ücretleri firmadan firmaya fiyat farklılığı görülebilir. Sizin yapmanız gereken ise kurumsal web tasarım firmaları arasında kalite fiyat kıyaslaması yapmaktır. Sizlere tavsiyemiz profesyonel kurumsal web tasarım firmaları ile çalışmanızdır. Sizlerde profesyonel kurumsal web tasarım firmalarından biri olan sitemizi ziyaret ederek kurumsal web tasarım paketlerin ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Paketi İçerikleri

Web tasarım firmaları sizlere kurumsal web tasarım hizmeti verirlerken sadece görsel dizayn ile çalışmazlar. Siteniz için daha fazla hizmet sunacaklardır.

 • Web sitesi hız optimizasyonları
 • SEO Uyumlu Site Hazırlanması
 • Görsel düzen sağlanması
 • Grafik Tasarımı
 • Alan adı ve hosting hizmeti
 • Dijital pazarlama hizmeti

Profesyonel web tasarım hizmeti firmaları sizlere bu tasarımları verebileceği gibi daha fazla tasarım hizmeti de verebilirler. Bu web tasarım firmasının sizlere sunduğu paketleri inceleyerek bu özellikleri öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmetinde Olması Gerekenler

Kurumsal web tasarım firmaları, sizlere web tasarım hizmeti sunarken beklenen birkaç özellik vardır.  Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz.

 • Günümüze ayak uydurmuş modern bir tasarım.
 • Google Maps üzerinden işletme kaydı
 • Tüm cihazlara uyumlu Web tasarımları
 • Kurumsal SEO çalışmaları
 • Özgün ve sade Logo
 • Kullanımı kolay ara yüz
 • Anlaşılır ve kaliteli içerik

Profesyonel web tasarım firması sizlere bu özellikleri sunması gerekir. Bu özellikler ile marka adınızı daha fazla insana ulaştırma şansı elde edebilirsiniz. Sizler de sitemizden paket içeriklerine ulaşarak kendinize en uygun paketi seçebilir, tüm dünyaya kurumsal firmanızın markasını duyurabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Paketleri

Firmadan firmaya değişen paketler sizin kurumsal web siteniz için verilecek hizmetleri tanımlar. Kurumsal web tasarım paketleri, birçok içeriği barındırır. Bu içerikler ne kadar fazla ise o kadar fiyat farkı oluşacaktır. Firmalar birbirinden farklı olarak hizmet verseler de genel olarak bir ekonomik paket, bir ara paket ve bir de profesyonel paket sunarlar. Bu paketlerde en fazla içeriğe sahip olan genelde profesyonel paket olacaktır. Sizlerde web sitemizde bulunan paketlere göz atarak kendinize ya da şirketinize web sitesi hazırlatabilirsiniz.