Dijital Pazarlama

Internet dünyasına katılmak isteyen kişilerin web sitesi kurması ve bu web sitesini dijital olarak pazarlanması gerekir. Peki dijital pazarlama nedir?

Sosyal Medya Dijital Pazarlaması

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama, hazırladığınız web sitesini insanlara tanıtma çabasıdır diyebiliriz. Birçok dijital pazarlama yöntemi vardır.

 • Arama Motoru Reklamları
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Sosyal Medya Pazarlaması
 • E-Mail Pazarlama
 • Influencer Marketting
 • Mobil Pazarlama

Bu pazarlama yöntemler ile web sitenizi daha fazla mecralara duyurabilirsiniz. İnsanlar zamanla isminizi daha sık duyar hale gelir ve bilinen bir Web sitesi yolunda adımınızı atmış olursunuz. Bunların hepsi dijital pazarlamanın avantajlarındandır.

Web tasarım firmaları sizlere sundukları paket içerisinde dijital pazarlama hizmeti sunmalılardır. Bu her profesyonel web tasarım firmasının özelliklerindendir. Web sitemizin paketlerinden yararlanarak sizde en kaliteli web tasarım hizmetini alabilirsiniz. İçerisinde dijital pazarlama hizmeti bulunan paketlerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Her firma vermese de çoğu web tasarım firması sadece dijital pazarlama hizmetini sizlere sunabilir. Yanında herhangi bir tasarım hizmeti almanıza gerek yoktur. Bunun için firmanın sizden alacağı ücret elbette olacaktır. Ancak bu fiyatlar sizin web sitenizin büyüklüğüne ve almak istediğiniz dijital pazarlama hacmine göre değişkenlik gösterir. Web sitesi tasarımı hizmetinden faydalanan kişiler ek olarak dijital pazarlama hizmeti almasına gerek yoktur.  Gelin dijital pazarlama teknikleri hakkında neler yazdık onlara bakalım.

Dijital Pazarlama Teknikleri

Dijital pazarlama teknikleri, birçok sayıda olup ne kadar üzerine yoğunlaşılır ise firma bulunduğu sektörde o kadar ön plana geçecektir.

Arama Motoru Reklamları

Google üzerinde çıkan sonuçlarda reklam vererek en üst sırada direkt olarak bulunabilirsiniz. Her ne kadar insanların birçoğu Google arama motorundaki reklamlara itibar etmese de sizler de birçok kullanıcıya bu yöntem ile erişebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Google üzerinde çıkan sonuçlarda web sitenizin en üst sıralarda yer alması için gereken bu metot dijital pazarlama yönteminin en önemli tekniklerinden biridir. Sizlerde SEO çalışması ile Google sonuçlarında yükselebilir daha çok insana hitap edebilirsiniz. Bu yöntem ile daha çok gelir elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Web sitenizdeki içerikleri Instagram, Twitter, Youtube gibi sosyal medya platformunda tanıtım yapmanız sizin web sitenizi insanlara daha çok aşina hale getirecektir. Bu sizlere birçok pozitif avantaj sağlayacaktır. SEO kadar önemli olan bu Dijital pazarlama tekniği sizlere sitenizin büyümesi konusunda birçok yardım sağlayacaktır.

Tüm bu teknikler ile sizlerde web sitenizdeki trafiğin artışını sağlayabilirsiniz. Ya da tüm bunlar ile uğraşmak yerine web sitemizi ziyaret ederek tasarım paketi almanız ve tüm bu dijital pazarlama metotlarının uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yapmanız gereken tek şey paketi seçip web sitenizin hazır olmasını beklemek.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler de aklınızda kalan soruları aşağıdaki Dijital Pazarlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular kısımdan cevaplandırabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Ücretleri, firmadan firmaya ve işlem hacminin büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ama sizlerde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız projeniz hakkında bizlere bilgi vererek fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Ya da Web tasarım paketleri sayfamızı ziyaret ederek bir web sitesi hazırlatarak direk olarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu paketlerin fiyat bilgisini web sitemizde bulabilirsiniz.

Birçok Dijital Pazarlama Yöntemi bulunmaktadır. Bu dijital pazarlama yöntemleri arasında en doğru yöntem SEO çalışması ve Sosyal medya çalışmasıdır. En çok başarı getiren dijital pazarlama yöntemleri bunlardır.

Birçok dijital pazarlama yönteminin bulunduğu piyasada genel olarak herkes SEO çalışmasını ve Sosyal medya pazarlama yöntemini kullanmaktadır. Ancak asıl başarıyı tüm alanlarda dijital pazarlama yöntemine başvuran kişiler sağlamaktadır.

En doğru dijital pazarlama hizmeti veren, işini profesyonel olarak yapan bir firma ile çalışmanız gerekir. Peki dijital pazarlama firması nasıl seçilir?

 • Genel olarak Web tasarım firmaları dijital pazarlama hizmeti vermektedir.
 • Hizmet alacağınız dijital pazarlama firması sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermelidir.
 • Başarılı SEO çalışmaları ile Google Aramalarında en üst sıralara yerleştirmelidir.
 • Sadece SEO yöntemini kullanan bir firma olmamalı tüm dijital pazarlama yöntemlerine hâkim olmalıdır.
 • Sizlere vereceği hizmeti en kısa sürede teslim eden profesyonel bir firma olmalıdır.
 • Dijital pazarlama adına daha önceden birçok tecrübeye sahip olmalıdır.

Tüm bu kriterleri aramak yerine direkt olarak web tasarım sayfamıza ulaşarak dijital pazarlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek gerekli ücret konuşulur, onayınız ardından hemen dijital pazarlama işlemine başlanılır. Web tasarım paketlerimiz kısmından hazır fiyatları da görebilirsiniz.

Bu konu dijital pazarlama tekniğine göre değişmektedir. SEO Çalışması ortalama 1 haftayı bulabilirken, Sosyal medya dijital pazarlaması sizin talebinize göre süresi uzatılabilir. Bu süre ne kadar uzun olursa o kadar akıllarda kalıcı bir firma olursunuz.