Eğlenceli gerçekler

Uzun yıllar süresince herkes tarafından beğenilen bir çok şeyler yaptık. Bu, yaptığımız işlerden daha fazlasını yapmak için arayışlarımız devam etmektedir.

840

Ünlü Proje

7789

Kod Parçası

11789

Tüketilen Kahve Fincanı

1785

Mutlu Müşteri Konsepti

İnternet sitesi açmak isteyen kişiler bu işleri karmaşık olarak görüyor ya da bu işlere harcayacak vakitleri olduğunu düşünmüyorlar ise Web Tasarım Firmalarına yönelmektedirler. Bu firmalar sizlere web tasarım paketleri sunmakta olup çeşitli hizmetleri fiyata göre belirlemektedirler. Bizimde firmamız sizlere birçok alanda web sitesi tasarlama hizmeti vermekte, sadece sınırlı alanlarda değil aklınızda bulunan projelere göre de tasarımlar yapmaktayız.

 • Kurumsal Web Site Tasarımı
 • Blog Site Tasarımı
 • Fotoğraf ve Video Galerisi Tarzı Site Tasarımı
 • E-Ticaret Site Tasarımı
 • Kendi fikrinize göre daha farklı projelerin tasarımı

Firmamız olarak yukarıdaki tasarım hizmetlerini sunmaktayız. Web siteniz için bir tasarım firması arıyorsanız sitemizdeki Web Sitesi Tasarım Paketlerine göz gezdirerek istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Tüm bu tasarım hizmetleri sadece görsel hizmet olmakla kalmayıp, çeşitli optimizasyonları da içermektedir. Web Sitesi SEO hizmeti, web sitesi hız optimizasyonları, Alan adı ve Hosting hizmeti gibi ek hizmetlerde verilmektedir.

 

blank

Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım Firmaları müşterilere birkaç çeşit seçenek sunacaklardır. Bu seçenekler arasında ekonomik paket olan taban fiyatlı paket ile profesyonel web sitesi tasarımı paketi olan en yüksek fiyatlı paket arasında seçim yapılır. Bu paketler arasında web tasarım firması sizlere ara paketler de sunabilir. Kendi bütçenize uygun en kaliteli Kurumsal web tasarımı paketini seçerek sizde web sitenizi tasarlatabilirsiniz

Genel olarak Web Tasarım Paketleri hakkında bilgi vermek gerekirse şöyle yapabiliriz. Web Tasarımı Firması kendi kataloğunda ortalama 3-4 tane paket sunacaktır. Bu Web Tasarım paketleri arasında kendinize en uygun hizmeti seçerek hemen web sitenizi hazırlatabilirsiniz. Tabii ki siz benim özel projelerim var, bu paketler ile sınırlı kalamam diyorsanız web tasarım firması ile iletişime geçebilirsiniz. En profesyonel web Tasarım hizmetimizden siz de faydalanmak istiyorsanız hemen sitemizden web tasarım paketleri kısmından ulaşabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin ardından web sitenizin tasarım işlemi tamamlanmış olur. Bunlar sadece temel hatlar olup ek olarak birçok özellik eklenmesi de yapılabilmektedir. Ardından veri girişi yaparak web sitenizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tüm bu ince ayrıntılar ile uğraşmak yerine Web tasarım firmaları ile anlaşarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. En profesyonel firmalardan biri olarak sitemizi ziyaret ederek sizlerde web tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları

Web sitesi kurmak isteyenlerin aklındaki önemli sorulardan bir tanesi olan Web Tasarım fiyatları ne kadar, sorusunu cevaplamak gerekirse şöyle yanıtlayabiliriz. Her firma kendi hizmetine göre farklı değerler biçmektedir. Sizlerde kendi projenize göre tasarım oluştururken bu firmaları kalite fiyat bandına göre kıyaslamanız beklenir. En kaliteli hizmeti sitemizde bulabileceğinizi hatırlatarak fiyat çizelgesi için sitemizde bulunan Web Tasarım Paketleri sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Web Tasarım hakkında aklınıza takılan sorulardan en çok sorulanlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Web Tasarım hizmeti alacağınız firmanın sizlere kaliteli hizmet vermesi için uzman web tasarım firmaları ile çalışmanız gerekir. Bu firmaların başlıca özellikleri şunlardır.

 • Kendi web sitelerinin kalitesi güzel olması gerekir.
 • Size verecekleri hizmetler hakkında detaylı bilgiler vermesi, sizi bilgilendirmesi gerekir.
 • Uzman ekipleri hakkında sizi bilgilendirerek size güven vermeleri gerekir.
 • Önceki projeleri hakkında bilgi sahibi olarak onları değerlendirmeniz istenir.

Grafik tasarlama ve daha birçok alanda web tasarımı programları kullanılır.

Bu programlar ile web tasarımları yapılmaktadır. Bu tür programları kullanmayı bilmenize gerek yok. Çünkü web sitemizde yer alan web tasarımı paketleri ile sizler belirli bir miktar ödeme ile web sitenizi hazırlatabilirsiniz.

Kısaca Web Tasarımı Nedir sorusuna cevap verecek olursak Web sitenizi ziyaret edecek insanlara görsel ve metin kısımlarını bir düzen içerisinde göstermektir. Detaylı haline gelirsek eğer sadece görsel ve metin ile olmadığını sizlere söylemek gerekir. Gerekli birçok optimizasyon, özellik ekleme gibi çeşitli içerikleri de barındırdığını söylemek gerekir.

Web Sitesi Tasarımı hizmeti veren firmalar, sahip olduğunuz siteye birçok işlem yapmaktadır. Bu işlemler sayesinde web siteniz insanlara daha kaliteli hizmetler verebilir hale gelecektir. Peki Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

 • Web Tasarımında sitenize uygun, günümüze ayak uydurmuş modern bir tasarım oluşturulur.
 • Gerekirse grafik tasarımları yapılır. Sitenizi özgün kılacak bir adımdır.
 • Kolay kullanım için gerekli düzenlemeler yapılır. Müşterilerin, ziyaretçilerin web sitenizde rahatça gezebilmesi gerekir.
 • Sitenin hızlı çalışması hem ziyaretçileriniz için hem de Google tarafından önemlidir. Çünkü hızlı çalışan site her zaman tercih edilir. Bu nedenle hız optimizasyonları yapılması gerekir.
 • Dijital Pazarlama işlemleri yapılır. Sitenin adının duyurulması ve insanların bu siteyi bilmesi gerekir.
 • İnsanları bu siteye bazı bilgilerini verdiklerinden dolayı güvenlik sağlanması gerekir. Bu nedenle alt yapının güvenlik bakımından güçlendirilmesi gerekir.
 • E-Ticaret firması iseniz sanal ödeme alacağınız için sanal pos sistemleri entegre edilmesi gerekir.